| Όνομα προϊόντων | Αυτόματος διακόπτης λειτουργίας πορτών |
|---|---|
| Τύπος | YS310 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 12-28V |
| Ρύθμιση κωδικού πρόσβασης | Πέντε τρόποι |
| Λειτουργία | Κρατήστε πλήρες ανοιγμένο πορτών, κατά το ήμισυ ανοιγμένος, αυτόματος, κλειδωμένος κ.λπ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 150W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 16-18μ / λεπτό |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 500kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 300kg |
| Διακόπτης ορίου | Ηλεκτρονικός διακόπτης ορίου |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Τύπος | SL2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 500kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 300kg |
|---|---|
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου/διακόπτης ορίου ανοίξεων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
| Δύναμη μηχανής | 24VDC, 100W |
| Υλικό | Βάση κραμάτων αργιλίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Μέγιστο βάρος πυλών | 500kg |
| Δύναμη μηχανών | DC24V/150 |
| Ροπή παραγωγής | 14N.m |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V / 170 |
| Δύναμη ανύψωσης | 800KG |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 16-18μ / λεπτό |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |