| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 170W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 16-18μ / λεπτό |
| Μέγιστο βάρος | 800KG |
| Διακόπτης ορίου | Ηλεκτρονικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 170W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 16-18μ / λεπτό |
| Μέγιστο βάρος | 800KG |
| Διακόπτης ορίου | Ηλεκτρονικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 12-14m/min |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 300kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 150W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 500kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 370W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 800KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY300DCL |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 2000kg |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |