| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V/60 |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400kg |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/50HZ AC110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 380W |
| Δύναμη ανύψωσης | 800KG |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 11-13m/min |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Χρήση | για το άνοιγμα πόρτας |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | στον τοίχο |
| Περιγραφή | Αισθητήρας κινήσεων & θέσης |
| Χαρακτηριστικά | Αισθητήρας κίνησης ανοίγματος πόρτας |
| Θεωρία | Επεξεργαστές μικροκυμάτων 24 GHz |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/50HZ AC110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Δύναμη ανύψωσης | 500kg |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 13m/min |
| Πιστοποιητικό | CE |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Όνομα προϊόντων | Ανοιχτήρι πυλών ταλάντευσης |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PK300DC |
| Max.single-φύλλο βάρος | 300kg/leaf |
| Λειτουργούσα τάση | DC24V |
| Οδηγώντας μέθοδος | Προσανατολισμένος προς τη βίδα τύπος εμβόλων |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 150W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 16-18μ / λεπτό |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 500kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου/διακόπτης ορίου ανοίξεων |
|---|---|
| Max.Gate | 1400kg |
| Κίνηση | Εργαλείο που οδηγείται |
| Ράφι | Ράφι μετάλλων ή νάυλον ράφι |
| Τύπος | Αυτόματοι χειριστές πορτών |