| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Δύναμη ανύψωσης | 800KG |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 12-14m/min |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικό τμηματικό ανοιχτήρι πόρτας |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 350 |
| Αρχική ροπή | 40N.m |
| Μέγιστο βάρος πόρτας | 20μ² |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικό τμηματικό ανοιχτήρι πόρτας |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 400 |
| Αρχική ροπή | 70Ν.μ |
| Μέγιστο βάρος πόρτας | 30μ² |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V/60 |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400kg |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Όνομα προϊόντων | Ανοιχτήρι πυλών ταλάντευσης |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PK350DC |
| Max.single-φύλλο βάρος | 300kg/leaf |
| Λειτουργούσα τάση | DC24V |
| Οδηγώντας μέθοδος | Προσανατολισμένος προς τη βίδα τύπος εμβόλων |
| Όνομα προϊόντων | Ανοιχτήρι πυλών ταλάντευσης |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PK300DC |
| Max.single-φύλλο βάρος | 300kg/leaf |
| Λειτουργούσα τάση | DC24V |
| Οδηγώντας μέθοδος | Προσανατολισμένος προς τη βίδα τύπος εμβόλων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V/60 |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400kg |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου |