| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Μέγιστο βάρος πυλών | 1000KG |
| Δύναμη μηχανών | 400W |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου/διακόπτης ορίου ανοίξεων |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου/διακόπτης ορίου ανοίξεων |
|---|---|
| Max.Gate | 1400kg |
| Κίνηση | Εργαλείο που οδηγείται |
| Ράφι | Ράφι μετάλλων ή νάυλον ράφι |
| Τύπος | Αυτόματοι χειριστές πορτών |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SL4000BP |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380v, 50Hz |
| Δύναμη μηχανών | 1500W |
| Δύναμη ανύψωσης | 4000kg |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/50HZ AC110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 380W |
| Δύναμη ανύψωσης | 800KG |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 11-13m/min |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SL1500AC |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 1500kg |
| Δύναμη μηχανών | 550W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 370W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 800KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |