| Όνομα προϊόντων | Υπερυψωμένο ανοιχτήρι πορτών γκαράζ πορτών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | CK300AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 300kg |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SL3000BP |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V, 50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 1500W |
| Δύναμη ανύψωσης | 3000KG |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000AC |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| Όνομα προϊόντων | τμηματικό ανοιχτήρι πορτών γκαράζ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Proline 1000F |
| Δύναμη ανύψωσης | 600N/800N/1000N/1200N |
| Περιοχή πορτών | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Δύναμη μηχανών | 200W/235W/245W/260W |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX35E-6/17 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 6 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 17 |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | σωληνοειδές παραθυρόφυλλο κυλίνδρων μηχανών |
|---|---|
| Τύπος | JM300 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V 50Hz |
| Δύναμη | 200W |
| Μέγιστη ανύψωση | 300kg |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Τύπος | SL2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-12m/min |