| Εισαγωγή δύναμης | 235W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220-240V εναλλασσόμενο ρεύμα, 50/60Hz |
| Max.pulling δύναμη | 800N |
| Ραδιοσυχνότητα | 433,92 MHZ ή άλλο κατόπιν αιτήσεως |
| Σχετική υγρασία | <90> |
| Όνομα προϊόντων | Τμηματικός χειριστής πορτών γκαράζ |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220-240V εναλλασσόμενο ρεύμα, 50/60Hz |
| Εισαγωγή δύναμης | 200W |
| Max.pulling δύναμη | 600N |
| Ελαφρύς χρόνος | πρακτικά |
| Όνομα προϊόντων | Τμηματικός χειριστής πορτών γκαράζ |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220-240V εναλλασσόμενο ρεύμα, 50/60Hz |
| Εισαγωγή δύναμης | 200W |
| Max.pulling δύναμη | 600N |
| Ελαφρύς χρόνος | πρακτικά |
| Όνομα προϊόντων | ανοιχτήρι πορτών γκαράζ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Υπέρ γραμμή 1200F |
| Δύναμη ανύψωσης | 600N/800N/1000N/1200N |
| Περιοχή πορτών | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Δύναμη μηχανών | 200W/235W/245W/260W |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Τύπος | SL2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Δύναμη ανύψωσης | 800KG |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 12-14m/min |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 300kg |
|---|---|
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου/διακόπτης ορίου ανοίξεων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
| Δύναμη μηχανής | 24VDC, 100W |
| Υλικό | Βάση κραμάτων αργιλίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 12-14m/min |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 300kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Όνομα προϊόντων | Τμηματικός χειριστής πορτών γκαράζ |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220-240V εναλλασσόμενο ρεύμα, 50/60Hz |
| Εισαγωγή δύναμης | 235W |
| Max.pulling δύναμη | 800N |
| Ελαφρύς χρόνος | πρακτικά |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |