| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V/60 |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400kg |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V / 170 |
| Δύναμη ανύψωσης | 800KG |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 16-18μ / λεπτό |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V/60 |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400kg |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Μέγιστο βάρος πυλών | 500kg |
| Δύναμη μηχανών | DC24V/150 |
| Ροπή παραγωγής | 14N.m |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/50HZ AC110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Δύναμη ανύψωσης | 500kg |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 13m/min |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V/60 |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400kg |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 2000kg |
| Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 500kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |