| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 150W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 16-18μ / λεπτό |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 500kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 300kg |
|---|---|
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου/διακόπτης ορίου ανοίξεων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
| Δύναμη μηχανής | 24VDC, 100W |
| Υλικό | Βάση κραμάτων αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Ανοιχτήρι πυλών ταλάντευσης |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PK300DC |
| Max.single-φύλλο βάρος | 300kg/leaf |
| Λειτουργούσα τάση | DC24V |
| Οδηγώντας μέθοδος | Προσανατολισμένος προς τη βίδα τύπος εμβόλων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 300kg |
| Διακόπτης ορίου | Ηλεκτρονικός διακόπτης ορίου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 150W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| Μέγιστο βάρος της πύλης | 500kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | DC24V/60 |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400kg |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Διακόπτης ορίου | Μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Όνομα προϊόντων | ανοιχτήρι πορτών γκαράζ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Υπέρ γραμμή 1200F |
| Δύναμη ανύψωσης | 600N/800N/1000N/1200N |
| Περιοχή πορτών | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Δύναμη μηχανών | 200W/235W/245W/260W |
| Όνομα προϊόντων | Κυλώντας ανοιχτήρι πορτών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SR-30 |
| Τάση | 220V/230V/240V/110V/120V |
| Χρήση | Πόρτα κυλίνδρων ισορροπίας άνοιξη |
| Μέγιστο άνοιγμα πορτών | 18 τετραγωνικά μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Ανοιχτήρι πυλών ταλάντευσης |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PK350DC |
| Max.single-φύλλο βάρος | 300kg/leaf |
| Λειτουργούσα τάση | DC24V |
| Οδηγώντας μέθοδος | Προσανατολισμένος προς τη βίδα τύπος εμβόλων |
| Βάρος φύλλων πορτών | 300KG*1 φύλλο |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων πορτών | DW=500mm-2800 χιλ. |
| Μηχανή | DC24V/100W ΣΥΝΕΧΗΣ αβούρτσιστη μηχανή |
| Τάση ισχύος | AC180-250V 50-60Hz |
| Ανοίγοντας ταχύτητα | 450 mm/s – 750 mm/s |