| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας φωτοκυττάρων ακτίνων ασφάλειας |
|---|---|
| Τύπος | YS120 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V |
| Σειρά δεκτών | ≥20M |
| Κατηγορία IP | IP54 |
| Όνομα προϊόντων | Ανοιχτήρι πυλών ταλάντευσης |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PK350DC |
| Max.single-φύλλο βάρος | 300kg/leaf |
| Λειτουργούσα τάση | DC24V |
| Οδηγώντας μέθοδος | Προσανατολισμένος προς τη βίδα τύπος εμβόλων |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY300DCL |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY300DC |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 13m/min |