| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS528 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS531 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS529 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS527 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS518 |
| Τάση εργασίας | DC12-24V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | υδραυλικοί στυλίσκοι αύξησης ανοξείδωτου |
|---|---|
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110V/220V/(τάση 36V ελέγχου) |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
| Τρέχοντας ταχύτητα | 2-4S (άνοδος) |
| Τρόπος ελέγχου | κουμπί ώθησης/αναγνώστης καρτών/ανιχνευτής τηλεχειρισμού/βρόχων |
| Όνομα προϊόντων | υδραυλικοί στυλίσκοι αύξησης ανοξείδωτου |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110V/220V/(τάση 36V ελέγχου) |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
| Τρέχοντας ταχύτητα | 2-4S (άνοδος) |
| Τρόπος ελέγχου | κουμπί ώθησης/αναγνώστης καρτών/ανιχνευτής τηλεχειρισμού/βρόχων |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS504 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V±10% |
| Ικανότητα χρηστών | 2000 |
| Απόσταση ανάγνωσης καρτών | 36cm |
| Όνομα προϊόντων | υδραυλικοί στυλίσκοι αύξησης ανοξείδωτου |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110V/220V/(τάση 36V ελέγχου) |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
| Τρέχοντας ταχύτητα | 2-4S (άνοδος) |
| Τρόπος ελέγχου | κουμπί ώθησης/αναγνώστης καρτών/ανιχνευτής τηλεχειρισμού/βρόχων |
| Όνομα προϊόντων | υδραυλικοί στυλίσκοι αύξησης ανοξείδωτου |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110V/220V/(τάση 36V ελέγχου) |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
| Τρέχοντας ταχύτητα | 2-4S (άνοδος) |
| Τρόπος ελέγχου | κουμπί ώθησης/αναγνώστης καρτών/ανιχνευτής τηλεχειρισμού/βρόχων |