| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX35S-13/12 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 13 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 12 |
| Όνομα προϊόντων | σωληνοειδές παραθυρόφυλλο κυλίνδρων μηχανών |
|---|---|
| Τύπος | JM300 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V 50Hz |
| Δύναμη | 200W |
| Μέγιστη ανύψωση | 300kg |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX35E-6/17 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 6 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 17 |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX45S-10/15 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 10 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 15 |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX45SS-10/15 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 10 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 15 |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX45R-10/15 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 10 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 15 |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX35S-6/28 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 6 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 28 |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | YX35R-3/28 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Εκτιμημένη ροπή (N.m) | 3 |
| Εκτιμημένη ταχύτητα (περιστροφή/λεπτό) | 28 |