| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS519 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS512 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12-24V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS514 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS515 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS516 |
| Τάση εργασίας | DC12-24V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS513 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |