| Όνομα προϊόντων | Τα συνδεμένα με καλώδιο άτομα με ειδικές ανάγκες μεταστρέφουν |
|---|---|
| Τύπος | YS412 |
| Μέγιστη τάση | 250v |
| Μέγιστο ρεύμα | 10A |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | Τα συνδεμένα με καλώδιο άτομα με ειδικές ανάγκες μεταστρέφουν |
|---|---|
| Τύπος | YS413 |
| Εισαγωγή δύναμης | DC-10-30V |
| Ανιχνεύστε την απόσταση | 110mm διευθετήσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~45℃ |