| Όνομα προϊόντων | Κουμπί ώθησης Wiredless |
|---|---|
| Τύπος | YS407BP |
| Τάση εργασίας | AC/DC 12-36V |
| Συχνότητα | 433 Hz |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Κουμπί ώθησης Wiredless |
|---|---|
| Τύπος | YS407WP |
| Συχνότητα | 433Hz |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Όνομα προϊόντων | Κουμπί ώθησης Wiredless |
|---|---|
| Τύπος | YS407WM/BM |
| Συχνότητα | 433Hz |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό κουμπί ώθησης |
|---|---|
| Τύπος | YS401-3 |
| Σύνδεση παραγωγής | Σύνδεση NO/NC |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Όνομα προϊόντων | Τα συνδεμένα με καλώδιο άτομα με ειδικές ανάγκες μεταστρέφουν |
|---|---|
| Τύπος | Ys411-ρ |
| Δύναμη | 9V ΣΥΝΕΧΗΣ μπαταρία |
| Σύνδεση παραγωγής | NO/NC/COm |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 με ένα βουρτσισμένο τέρμα |
| Όνομα προϊόντων | Τα συνδεμένα με καλώδιο άτομα με ειδικές ανάγκες μεταστρέφουν |
|---|---|
| Τύπος | YS411 |
| Μέγιστη τάση | 125/250VAC 15A ή ≤48VDC 2A |
| Σύνδεση παραγωγής | NO/NC/COm |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 με ένα βουρτσισμένο τέρμα |