| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | YS101 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 12-36V |
| Μορφή κυμάτων | X-Band 10,525 Ghz |
| Παραγωγή | <> |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Ys104-χ |
| Μορφή κυμάτων | X-Band 24,174 Ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-36V |
| Temp Environmen tal | -20℃ ~ +60℃ |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Ys104-ΑΠΟ |
| Συχνότητα μεσημεριανού γεύματος | 24.125ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | 12V-24V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ (+/-10%), ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-36V |
| Συχνότητα πηγής ισχύος | 50-60HZ |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Ys104-γ |
| Μορφή κυμάτων | X-Band 24,174 Ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-36V |
| Temp Environmen tal | -20℃ ~ +60℃ |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | YS105 |
| Μορφή κυμάτων | 24.125 Ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | AC12~24V+/10% DC12~36V |
| Παραγωγή ηλεκτρονόμων | Αριθ. |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Ys104-φ |
| Μορφή κυμάτων | 24.174 Ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | AC12~24V+/10% DC12~36V |
| Temp Environmen tal | -20℃ ~ +60℃ |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Ys104-Ι |
| Μορφή κυμάτων | X-Band 24,174 Ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-36V |
| Temp Environmen tal | -20℃ ~ +60℃ |
| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS109 |
| Χρόνος απόκρισης | <0> |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-30V |
| Temp Environmen tal | -20℃ ~ +55℃ |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | YS104 |
| Συχνότητα μεσημεριανού γεύματος | 24.125ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | 12V-24V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ (+/-10%), ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-30V |
| Συχνότητα πηγής ισχύος | 50-60HZ |