| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS111 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 12-36V |
| Ανίχνευση της σειράς | 1.52.5m |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ σε +60 ℃, παρεκκλίνει από την καθορισμένη περιοχή 60℃ ανίχνευσης |
| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS110 |
| Ελαφριά ακτίνα | το κανάλι 8 διαβιβάζει, το κανάλι 8 λαμβάνει |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-30V |
| Temp Environmen tal | -40℃ ~ +60℃ |
| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS020 |
| Πραγματοποίηση technologyy | Υπέρυθρος |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-24V |
| Ύψος εγκατάστασης | ≤2600mm |
| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS108 |
| Χρόνος απόκρισης | <0> |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-30V |
| Temp Environmen tal | -20℃ ~ +55℃ |
| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS107 |
| Ελαφριά ακτίνα | το κανάλι 8 διαβιβάζει, το κανάλι 8 λαμβάνει |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-30V |
| Temp Environmen tal | -40℃ ~ +60℃ |
| Ονομασία προϊόντος | αισθητήρας φωτοκυττάρων δέσμης ασφαλείας |
|---|---|
| Τύπος | YS119 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V |
| Χρήση | Αισθητήρας ακτίνων |
| Ανίχνευση εύρους | Max 15m |
| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS109 |
| Χρόνος απόκρισης | <0> |
| Τάση πηγής ισχύος | AC/DC 12-30V |
| Temp Environmen tal | -20℃ ~ +55℃ |
| Όνομα προϊόντων | αισθητήρας μικροκυμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Ys104-ε |
| Μορφή κυμάτων | 24.125 Ghz |
| Τάση πηγής ισχύος | AC12~24V+/10% DC12~36V |
| Παραγωγή ηλεκτρονόμων | Αριθ. |