| Όνομα προϊόντων | Τα συνδεμένα με καλώδιο άτομα με ειδικές ανάγκες μεταστρέφουν |
|---|---|
| Τύπος | YS413 |
| Εισαγωγή δύναμης | DC-10-30V |
| Ανιχνεύστε την απόσταση | 110mm διευθετήσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~45℃ |
| Όνομα προϊόντων | Τα συνδεμένα με καλώδιο άτομα με ειδικές ανάγκες μεταστρέφουν |
|---|---|
| Τύπος | Ys411-ρ |
| Δύναμη | 9V ΣΥΝΕΧΗΣ μπαταρία |
| Σύνδεση παραγωγής | NO/NC/COm |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 με ένα βουρτσισμένο τέρμα |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική κλειδαριά |
|---|---|
| ower εισαγμένος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12 V/24V |
| Λειτουργώντας ρεύμα | 12V/300mA, 24V/150mA |
| χρώμα | ασήμι |
| Ικανότητα | 180KG |
| Όνομα προϊόντων | Υπέρυθρος αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος | YS133 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 12-36V |
| Ανίχνευση της απόστασης | Ανώτατα 10m |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Μαθαίνοντας επιλογέας λειτουργίας κώδικα |
|---|---|
| Τύπος | Ys301-δ |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 24V |
| Συχνότητα | 433MHz |
| Λειτουργώντας πρότυπο | Κώδικας εκμάθησης |
| Όνομα προϊόντων | Εργασία δακτυλικών αποτυπωμάτων με την κάρτα ταυτότητας |
|---|---|
| Τύπος | YS508 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 4pcs μπαταρίες AA |
| Ικανότητα χρηστών | 1000 |
| Τρόποι πρόσβασης | δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, κώδικας |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη υδραυλική μηχανή ταυτόχρονης εμφάνισης |
|---|---|
| Δύναμη συστημάτων | 3.0kw |
| Υλικό | Q235 χάλυβας |
| Προσαρμοσμένος | 3-6s |
| Πάχος χάλυβα | 12mm (προσαρμοσμένο) |
| Όνομα προϊόντων | Συνδεμένος με καλώδιο υπέρυθρος διακόπτης αισθητήρων χεριών |
|---|---|
| Τύπος | Ys408-ρ |
| Εισαγωγή δύναμης | 3 μονάδα μπαταρία 1.5V Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
| Δύναμη εργασίας | 5mA |
| Αρχική δύναμη | 75mA |
| Όνομα προϊόντων | Τα συνδεμένα με καλώδιο άτομα με ειδικές ανάγκες μεταστρέφουν |
|---|---|
| Τύπος | YS411 |
| Μέγιστη τάση | 125/250VAC 15A ή ≤48VDC 2A |
| Σύνδεση παραγωγής | NO/NC/COm |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 με ένα βουρτσισμένο τέρμα |