| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS527 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS530 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS528 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS522 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS531 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Τύπος | YS529 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 9-12V |
| Τύπος καρτών | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος ή ταυτότητας |
| Τρόπος εργασίας | Wiegand26/34 |
| Όνομα προϊόντων | Αριθμητικό πληκτρολόγιο ελέγχου προσπέλασης μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος | YS518 |
| Τάση εργασίας | DC12-24V |
| Μεγάλη χωρητικότητα | 2000 χρήστες |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη υδραυλική μηχανή ταυτόχρονης εμφάνισης |
|---|---|
| Δύναμη συστημάτων | 3.0kw |
| Υλικό | Q235 χάλυβας |
| Προσαρμοσμένος | 3-6s |
| Πάχος χάλυβα | 12mm (προσαρμοσμένο) |