| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC110V-264V/47-63HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 100W |
| Max.Power κατανάλωση (λειτουργία) | 100W |
| Max.Power κατανάλωση (εφεδρική) | 8W |
| Τάση ελέγχου | 24VDC/max.300mA |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | C110V-264V/47-63HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 150W |
| Max.Power κατανάλωση (λειτουργία) | 150W |
| Max.Power κατανάλωση (εφεδρική) | 8W |
| Τάση ελέγχου | 24VDC/max.300mA |