| Όνομα προϊόντων | Βιομηχανικό τμηματικό ανοιχτήρι πορτών |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V/50Hz 110V/50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη | 800W |
| αρχική ροπή | 110N.m |
| Μέγιστο βάρος πορτών | 50m ² |
| Όνομα προϊόντων | Βιομηχανικό τμηματικό ανοιχτήρι πορτών |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V/50Hz 110V/50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη | 500W |
| αρχική ροπή | 70N.m |
| Μέγιστο βάρος πορτών | 35m ² |
| Όνομα προϊόντων | Βιομηχανικό τμηματικό ανοιχτήρι πορτών |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V/50Hz 110V/50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη | 500W |
| αρχική ροπή | 70N.m |
| Μέγιστο βάρος πορτών | 35m ² |
| Όνομα προϊόντων | Βιομηχανικό τμηματικό ανοιχτήρι πορτών |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V/50Hz 110V/50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη | 800W |
| αρχική ροπή | 110N.m |
| Μέγιστο βάρος πορτών | 50m ² |