| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-12m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Τύπος | SL2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-12m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Τύπος | SL2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |