| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000AC |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SL4000BP |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380v, 50Hz |
| Δύναμη μηχανών | 1500W |
| Δύναμη ανύψωσης | 4000kg |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-12m/min |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | PY2000ACS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 750W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-12m/min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V, 50Hz 380V, 50Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 1500W |
| Δύναμη ανύψωσης | 4000kg |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 10M/min |
| Πιστοποιητικό | CE |