| Όνομα προϊόντων | Φως προειδοποίησης |
|---|---|
| Τύπος | YS422 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12-265V AC/DC |
| Λειτουργώντας ρεύμα | 60mA |
| Εκτιμημένη δύναμη | 2W |
| Όνομα προϊόντων | Λαμπτήρας συναγερμών |
|---|---|
| Τύπος | YS423 |
| Εισαγωγή δύναμης | AC220-240V |
| Λειτουργώντας ρεύμα | 48MA |
| Θερμοκρασία | -35℃~90℃ |
| Όνομα προϊόντων | Λαμπτήρας συναγερμών |
|---|---|
| Τύπος | YS421 |
| Εισαγωγή δύναμης | DC24V |
| Λειτουργώντας ρεύμα | 48MA |
| Θερμοκρασία | -35℃~90℃ |