| Όνομα προϊόντων | σωληνοειδές παραθυρόφυλλο κυλίνδρων μηχανών |
|---|---|
| Τύπος | JM300 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V 50Hz |
| Δύναμη | 200W |
| Μέγιστη ανύψωση | 300kg |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματοι χειριστές πορτών |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/50Hz, AC380V~AC400V |
| Δύναμη μηχανών | 1500W, ενιαία φάση/τρεις φάσεις |
| Εκτιμημένη ταχύτητα | 2800rpm |
| Μέγιστη κινούμενη ταχύτητα πορτών | 2m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κυλώντας ανοιχτήρι πορτών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SR-30 |
| Τάση | 220V/230V/240V/110V/120V |
| Χρήση | Πόρτα κυλίνδρων ισορροπίας άνοιξη |
| Μέγιστο άνοιγμα πορτών | 18 τετραγωνικά μέτρα |