| Όνομα προϊόντων | Ανοιχτήρι πυλών ταλάντευσης |
|---|---|
| Τύπος | PK400AC |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V, 50Hz 110V, 60Hz |
| Μέγιστο βάρος πυλών | 400KG/φύλλο |
| Μέγιστο μήκος πυλών | 3.0 μ/φύλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 260W |
| Μέγιστο βάρος της πόρτας | 400kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |