| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |
| Όνομα προϊόντων | τμηματικό ανοιχτήρι πορτών γκαράζ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Proline 1000F |
| Δύναμη ανύψωσης | 600N/800N/1000N/1200N |
| Περιοχή πορτών | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Δύναμη μηχανών | 200W/235W/245W/260W |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 280W |
| Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 11-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 600KG |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | ≥30m |