| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SL3000BP |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V, 50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 1500W |
| Δύναμη ανύψωσης | 3000KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V, 50Hz 380V, 50Hz |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 1500W |
| Δύναμη ανύψωσης | 4000kg |
| Ταχύτητα κίνησης πυλών | 10M/min |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SL4000BP |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380v, 50Hz |
| Δύναμη μηχανών | 1500W |
| Δύναμη ανύψωσης | 4000kg |